
Терморегулятор з WiFi 4HEAT AE-669 Boiler | Для сервоприводу/В підрозетник
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4HT.AE669B.BLR.WF
1 798 ₴
Показати оптові ціниПризначення
AE-669 Boiler — універсальна модель терморегулятора, яка може застосовуватися для керування різними системами опалення. Завдяки наявності сухих контактів може використовуватися для контролю температури повітря в роботі котлів опалення.
Більш поширеним призначенням є можливість роботи терморегулятора AE-669 Boiler у системах променевого опалення, на основі розподільного колектора. У цьому разі цей регулятор керує положенням термоелектричного сервоприводу.
Монтаж
Встановлення контролера зводиться за кілька етапів. Встановлення самого контролера на стіну, у заздалегідь підготовлений підрозетник, встановлення виносного датчика в підлогу (якщо він є), а також під'єднання терморегулятора до живлення 220 вольтів.
Керування
Терморегулятор 4HEAT AE-669 Boiler WiFi керується декількома зручними варіантами. Можна задати необхідні параметри на місці, безпосередньо на терморегуляторі, а також керувати параметрами через застосунок на телефоні.
Зовнішність
Великий LED-дисплей із сенсорним керуванням дає змогу швидко та зручно встановити необхідні параметри. Дисплей має обтічну форму, без кутів, що надає пристрою дорогої ціни та лоска.
Особливості/Можливості
Сенсорний терморегулятор з WiFi керуванням 4HEAT, цієї моделі обладнаний двома датчиками температури, які можуть працювати відокремлено або разом за певним алгоритмом. Програмування тижневе дає змогу встановити тимчасові та температурні цикли на цілий тиждень, додатково заощаджуючи електроенергію й доставляючи максимальний комфорт від використання теплої підлоги в потрібний час.
Переваги
Серед переваг виділяється сучасний високопродуктивний дисплей, з великими інформативними параметрами теплої статі. Також можна виділити можливість віддаленого керування через застосунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Голосове управління | Так |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Максимальна сила струму | 3 А |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Радіатори, Газові котли, Системи опалення, Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Підтримка сервісів | Amazon Alexa, Google Home, Tuya Smart, Smart Life |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Управління | Віддалений доступ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | в підрозетник |
- Ціна: 1 798 ₴







