
Терморегулятор 4HEAT HT-02-NP | Дротовий/ Керування сервоприводом
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4HT.HT02.NP
1 398 ₴
Показати оптові ціниПризначення
Програмований терморегулятор 4HEAT HT-02-NP може використовуватися в різних системах опалення. Завдяки сухим контактам реле (NO, NC, COM) може використовуватися для керування кліматичним обладнанням, газовими та електричними котлами, а також застосовуватися як регулятор у системі променевого опалення на основі розподільного колектора, де він керує положенням термоелектричного сервоприводу.
Монтаж
Встановлення термостата зводиться до того, що його необхідно під'єднати дротами до котла опалення. Прилад обладнаний сухими контактами реле, а на опалювачі мають бути безпотенціальні управителі клеми. Монтаж же самого регулятора здійснюється на стіну, у місце, де він буде зчитувати актуальну температуру опалюваного приміщення.
P.S. Розташування отворів дає змогу кріплення регулятора навісним способом у підрозетник.
Керування
Терморегулятор 4HEAT HT-02-NP обладнаний РК дисплеєм, де виводиться вся поточна інформація, а також функціональним роликом (колесом) керування. Живлення самого контролера здійснюється від 2 пальчикових батарейок типу ААА.
Зовнішність
Модель має компактний розмір. Виготовлений із якісного, негорючого термопластику та обладнаний великим дисплеєм із приємною блакитною підсвіткою.
Особливості/Можливості
Не має програмування й може використовуватися тільки в ручному режимі роботи. Тобто єдиним його завданням є підтримка необхідної температури повітря в приміщенні, де він фізично встановлений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Голосове управління | Ні |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 0.5 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип контактів плінта | Размыкаемый (нормально замкнутий) |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | Настінний |
| Управління | Цифрове |
- Ціна: 1 398 ₴





