
Терморегулятор тижневий 4HEAT HT-02 | Дротовий/ Керування сервоприводом
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4HT.HT02
1 498 ₴
Показати оптові ціниПризначення
Програмований терморегулятор 4HEAT HT-02 може використовуватися в різних системах опалення. Завдяки сухим контактам реле (NO, NC, COM) може використовуватися для керування кліматичним обладнанням, газовими та електричними котлами, а також застосовуватися як регулятор у системі променевого опалення на основі розподільного колектора, де він керує положенням термоелектричного сервоприводу.
Монтаж
Монтаж на стіну. Під'єднується дротами на сухі контакти реле. Для цього на опалювальному котлі мають бути спеціальні безпотенційні клеми.
P.S. Розташування отворів дає змогу кріплення регулятора навісним способом у підрозетник.
Керування
Зручний інтерфейс для керування складається з РК-дисплея й кнопкового керування.
Зовнішність
Плоска форма, компактний розмір. Білий, глянсовий пластик і великий дисплей із приємним білим підсвічуванням.
Особливості/Можливості
4HEAT HT-02 — це терморегулятор для котла з функцією тижневого програмування. Ця функція дає змогу задати цикли роботи котла на кожен день упродовж тижня. Водночас користувач може задати необхідну температуру в кімнаті в той чи інший цикл роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Heat |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Голосове управління | Ні |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 0.5 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Газові котли, Системи опалення, Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип контактів плінта | Размыкаемый (нормально замкнутий) |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | Настінний |
| Управління | програмоване |
- Ціна: 1 498 ₴





