
Кабель для теплої підлоги 4HEAT 5,9-7,3 м2 | Комплект з терморегулятором CableKit Sensor-1050 Вт
- В наличии
- Код: 4HT.CKSE.1050
5 489 ₴
Комплект теплої підлоги CableKit Standart є різновидом електричної теплої підлоги, на основі гріючого кабелю, який монтується в шар стяжки 3-5 см. з подальшим застосуванням будь-якого підлогового покриття. Набір для підігріву підлоги від ТМ 4HEAT включає всі необхідні елементи для монтажу.
Нагрівальний кабель MiniCable/18
Кабельна тепла підлога CableKit включає резистивний двожильний нагрівальний кабель з питомою потужністю 18 Вт/м. Він призначений для монтажу у шар цементної стяжки. Кабель для теплої підлоги MiniCable/18 має надійну ізоляцію жил із XLPE матеріалу, суцільний алюмінієвий екран та товстий шар зовнішньої PVC ізоляції. При цьому, кабель, що гріє, має діаметр всього 3,6 мм. Він досить гнучкий, але не тендітний і легко укладається на підлозі.
Терморегулятор AE-669 Black
У комплекті CableKit Sensor представлений сенсорний терморегулятор із функцією тижневого програмування. Це означає, що крім регулювання температури поверхні підлоги та повітря в кімнаті, користувач має можливість створювати індивідуальні графіки роботи із зазначенням температури та часу роботи.
Монтажна стрічка + Гофротрубка
Для фіксації кабелю нагріву на підлозі у наборі є металева монтажна стрічка. Вона розкладається на підлозі в потрібній зоні кожен 50-60 см. і фіксується на дюбелі та шурупи. Стрічка має спеціальні гачки для кабелю, на які вона фіксується.
Гофротрубка, що постачається в комплекті, потрібна для правильного монтажу виносного датчика. Пластикова гофра фіксується на підлозі, вихід глушиться. Другий кінець підводиться на стіну до підрозетника. У процесі встановлення терморегулятора, після нанесення стяжки та її висихання, підключається датчик, який заводиться в гофровану трубку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Максимальная мощность | 18 Вт/м |
| Количество жил | 2 |
| Экранированный кабель | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Минимальный радиус изгиба | 18 мм |
| Длина кабеля | 4.2 м |
| Диаметр кабеля | 3.6 мм |
| Максимальная рабочая температура | 75 град. |
| Минимальная температура монтажа | 5 град. |
| Изоляция | Сшитый полиэтилен |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Гарантийный срок | 300 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Терморегулятор | програматор |
| Вид | кабель |
| Площадь отопления | 5,1-6,0 м², 6,1-7,0 м², 7,1-8,0 м² |
- Цена: 5 489 ₴






