Призначення
WiFi терморегулятор 4HEAT WT-25 застосовується для газового котла, а також котлів опалення, які працюють від електрики та на твердому паливі. Для його підключення на опалювальному котлі повинні бути спеціальні безпотенційні клеми "NO" / "COM"
Монтаж
Для монтажу терморегулятора 4HEAT WT-25 необхідно підключити до котла приймач. Це робиться за допомогою чотирьох проводів. 2 з яких це безпотенційні клеми NO/COM, а інші 2 - це дроти живлення 230V (L/N). Після цього приймач встановлюється на стіну і автоматично синхронізується з блоком у відповідь (терморегулятор). А також терморегулятор автоматично підключається до домашньої WiFi мережі.
Управління
Дана модель термостата дозволяє використовувати два варіанти управління системою опалення на основі котла.
- локальне управління дозволяє налаштувати потрібний температурний режим та цикли роботи на самому пристрої;
- дистанційне керування через додаток на смартфоні. Для цього необхідно завантажити програму Tuya | Smart Life та авторизуватися в системі.
Зовнішність
Стильно та сучасно виглядає поєднання чорного та білого кольору, де білою є нижня частина термостату – пластиковий корпус та кнопки управління. Чорним залишається LCD дисплей. Екран знаходиться у верхній частині приладу.
Особливості/Можливості
Тижневе програмування в моделі 4HEAT WT-25WiFi реалізовано у 4 події на день. Окремо можна встановити індивідуальні налаштування кожного дня тижня. Додатково є функція "Захист від дітей", "Захист від відкритого вікна".
Якщо використовувати програму, то функції користувача максимально розширені до будь-яких варіантів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Газовые котлы |
| Максимальная сила тока | 10 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Удаленный доступ |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Радиус действия | 30 м |
| Голосовое управление | Да |
| Поддержание сервисов | Google Home, Amazon Alexa, IFTTT, Tuya Smart, Smart Life |
| Тип контактов плинта | Размыкаемый (нормально-замкнутый) |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 87.5 мм |
| Высота | 23.2 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | білий |
| Вид | програматор |
- Цена: 4 089 ₴







