
Кольоровий Wi-Fi терморегулятор для теплої підлоги 4HEAT AE-740
- В наличии
- Код: 4HT.AE740B.WF
3 799 ₴
Призначення
AE-740-WiFi – це флагманська модель терморегулятора для теплої підлоги від 4HEAT. Призначений для керування електричною системою теплої підлоги, нагрівальний кабель, мат під плитку або інфрачервоної плівки.
Монтаж
Монтаж проводиться на стіну, підготовлене місце підрозетника. Обов'язковою умовою є підготовка штроби для датчика температури підлоги.
Управління
Регулювання та налаштування параметрів роботи системи "тепла підлога" може відбуватися за допомогою використання стаціонарного інтерфейсу на дисплеї за допомогою сенсорного керування. А також віддалено за допомогою програми на смартфоні або планшеті.
Зовнішність
Сучасний кольоровий сенсорний дисплей, дозволяє налаштувати швидко і зручно параметри користувача: температуру підлоги, повітря і час роботи. Заокруглені боки дисплея, дають ефект об'єму зображення та відмінний вигляд.
Особливості/Можливості
Серед можливостей виділяється можливість програмувати час і температуру протягом тижня за індивідуально обраним циклом. 2 температурні датчики забезпечують максимальні можливості комфорту. Кольоровий сенсорний дисплей забезпечує максимально приємне та швидке регулювання. Просте та швидке підключення до домашньої Вай-Фай мережі та управління через програму.
Переваги
- тижневий цикл програмування
- кольоровий дисплей
- сенсорне керування
- стильний зовнішній вигляд із закругленим екраном
- WiFi управління налаштуваннями через програму
- можливість голосового контролю
- 2 температурні датчики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Черный |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 60 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Поддержание сервисов | Amazon Alexa, Smart Life, Tuya Smart, Google Home |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Управление | Удаленный доступ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 36 мм |
| Длина капилляра | 3 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | чорний |
| Вид | сенсорний, WiFi |
- Цена: 3 799 ₴





