Призначення
Терморегулятор 4HEAT MK60E призначений для керування системою теплої підлоги, електричного типу. Може використовуватися як контролер для нагрівального кабелю, мат під плитку, або в комплексі з інфрачервоною теплою підлогою на основі плівки, що гріє.
Монтаж
Стандартний монтаж дозволяє встановлення в підрозтеник на стіні. Для роботи потрібно підключити прилад до живлення 220 Вольт, навантаження підігріву підлоги та контакти виносного датчика. Датчик підлоги встановлюється в гофру і по стіні виводиться на підлогу, в місце де зчитуватиме температурну метрику підлоги.
Управління
Головною родзинкою терморегулятора для теплої підлоги 4HEAT MK60E є можливість віддаленого керування роботою підлогового опалення через смартфон, планшет або ПК. Така можливість реалізована за допомогою домашньої WiFi мережі та програми на телефоні. Налаштувати потрібні параметри можна і на місці за допомогою фізичного інтерфейсу WiFi терморегулятора.
Зовнішність
Програматор для теплої підлоги 4HEAT MK60E має стильний, сучасний зовнішній вигляд, як і модель M6.716. Відмінність становить лише вбудований модуль Вай-Фай управління. Інформативний РК-дисплей управляється за допомогою акуратних кнопок, що розташовані нижче.
Особливості/Можливості
Контроль роботи системи електрична тепла підлога зводяться до налаштування трьох можливих параметрів, це: температура підлоги, температура повітря, час роботи. При цьому параметри можуть взаємодіяти один з одним за певним алгоритмом.
Переваги
- 2 температурні датчики (повітря / підлога)
- тижневе програмування часу роботи
- віддалене керування теплою підлогою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Голосовое управление | Да |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Поддержание сервисов | Amazon Alexa, Smart Life, Tuya Smart, Google Home |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Управление | Удаленный доступ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 36 мм |
| Длина капилляра | 3 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | білий |
| Вид | WiFi |
- Цена: Цену уточняйте





