Призначення
4HEAT WT-20 WiFi – є флагманом бренду, оснащений максимальною комплектацією та функціоналом. При цьому зберігаючи доступну ціну та високу якість 4HEAT. Може застосовуватися для будь-яких сучасних газових та електричних котлів з метою підтримки потрібної температури повітря в приміщенні.
Монтаж
Модель складається з 2х блоків: приймач та контролер. Приймач підключається проводами до казана, з можливістю повісити на стіну. Сам терморегулятор має модуль бездротового зв'язку, чим забезпечує безперебійний контакт із приймачем - посилаючи сигнал у потрібний момент після досягнення необхідної температури відключити нагрівання котла.
Управління
Усі налаштування виконуються за допомогою великого сенсорного екрана. При першому включенні відбувається автоматична синхронізація з локальною WiFi мережею. Після чого, завантаживши додаток на смартфон, можна здійснювати віддалене керування роботою котла.
Зовнішність
Сучасний зовнішній вигляд виражений суцільним вертикальним склом сенсорного дисплея, виконаний у чорному кольорі, що нагадує екран смартфона, лише більшого розміру. Великі піктограми показ температури. Є можливість повісити блок на стіні, так і поставити на поверхню, застосовуючи спеціальну підставку.
Особливості/Можливості
Управління через смартфон за допомогою програми та Вай-Фай мережі / Голосове керування / Бездротовий тип / Тижневе програмування / Багатофункціональний сенсорний дисплей / Живлення терморегулятора як від мережі так і від батарейок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, Радиосигнал |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Голосовое управление | Да |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 10 А |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Радиаторы, Системы отопления, Теплый пол, Электрические котлы, Газовые котлы |
| Питание | Батарейки |
| Поддержание сервисов | Amazon Alexa, Smart Life, Tuya Smart, Google Home |
| Радиус действия | 60 м |
| Состояние | Новое |
| Термозащита | Да |
| Тип контактов плинта | Размыкаемый (нормально-замкнутый) |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Управление | Удаленный доступ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87.5 мм |
| Длина | 23.2 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | чорний |
| Вид | сенсорний, WiFi, безпровідний |
- Цена: 5 089 ₴











