Призначення
Призначений для керування газовим котлом, а саме для роботи котла виходячи з необхідної температури повітря в приміщенні. Завдання терморегулятора 4HEAT WT-02 WiFi – при досягненні потрібної температури в кімнаті – відключити нагрівання котла. При падінні температури - він також включає його, балансуючи значення градусів.
Монтаж
Монтаж зводиться до підключення приймача до котла (див. інструкцію на котел + термостат), а також розміщення його переважно на стіні. Сам контролер виноситься до кімнати, де потрібна підтримка потрібної температури.
Управління
4HEAT WT-02 WiFi дозволяє здійснювати необхідні регулярні налаштування двома зручними способами: 1. Регулювання та налаштування параметрів роботи безпосередньо на терморегуляторі, за допомогою інтерфейсу – дисплей + кнопки; 2. Керування роботою опалювального котла зі смартфона, на який встановлюється програма.
Зовнішність
Компактні розміри, стильний вигляд. Корпус виготовлений з не пального термопластика в білому глянсовому кольорі, приємний на дотик. Інформативний РК дисплей зі світлим підсвічуванням. Приймач також виготовлений із висококласного пластику з індикацією роботи.
Особливості/Можливості
Віддалене керування можливе за наявності у приміщенні Вай-Фай мережі, до якої автоматично підключається терморегулятор. Тижневе програмування дозволяє забезпечити необхідні налаштування температури на цілий тиждень за заздалегідь спланованим графіком. Бездротовий тип зв'язку з котлом унеможливлює наявність купи проводів. Тобто. є можливість вільного переміщення програматора по об'єкту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Голосовое управление | Да |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 10 А |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Радиаторы, Системы отопления, Теплый пол, Электрические котлы, Газовые котлы |
| Питание | Батарейки |
| Поддержание сервисов | Amazon Alexa, Tuya Smart, Smart Life, Google Home, IFTTT |
| Радиус действия | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Термозащита | Да |
| Тип контактов плинта | Размыкаемый (нормально-замкнутый) |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Управление | Удаленный доступ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87.5 мм |
| Длина | 23.2 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | білий |
| Вид | WiFi, безпровідний |
- Цена: 3 489 ₴









