
Бездротовий програматор до котла 4HEAT WT-02 | Терморегулятор тижневий
- В наличии
- Код: 4HT.WT02
2 889 ₴
Призначення
Застосовується у системах опалення на основі газових та електричних котлів. Забезпечує контроль та підтримання комфортної кімнатної температури у приміщенні. Такий принцип дозволяє заощадити енергоресурси від 20-40%.
Монтаж
4HEAT WT-02 - це бездротова модифікація терморегулятора, яка передбачає наявність двох блоків у комплекті (приймач та бездротовий програматор). Блок приймача підключається до котла на безпотенційні клеми (зазначені в інструкції до котла). При цьому програматор виноситься в потрібну кімнату, де потрібно підтримувати необхідний температурний режим. Ця частина комплекту може встановлюватися на стіну, або ставитися на стіл за допомогою спеціальних кількох ніжок.
Управління
Керування бездротовим терморегулятором зводиться до встановлення необхідного температурного режиму або налаштування програми роботи на день/тиждень. В іншому, 4HEAT WT-02 робить все самостійно, а саме: фіксує налаштування, вважає температурну метрику кімнати, посилає сигнал на приймач, який вже фізично керує котлом опалення.
Зовнішність
По суті, для повсякденного користування використовується тільки частина (контролер). Він оснащений великим інформативним дисплеєм та кнопковим керуванням. Усі налаштування інтуїтивно зрозумілі та логічні.
Особливості/Можливості
Тижневе програмування регулятора дозволяє не тільки домогтися потрібної температури в будь-який час протягом тижня, але й додатково заощадити газ або електрику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол, Электрические котлы, Радиаторы, Газовые котлы, Системы отопления |
| Максимальная сила тока | 10 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Радиус действия | 30 м |
| Голосовое управление | Нет |
| Термозащита | Да |
| Тип контактов плинта | Размыкаемый (нормально-замкнутый) |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 23.2 мм |
| Высота | 87.5 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Управление | програмоване|бездротове |
| Монтаж | білий |
| Вид | безпровідний |
- Цена: 2 889 ₴








