Призначення
Програмований терморегулятор 4HEAT HT-02 використовується для керування газовим казаном або електрокотлом. Основним завданням приладу є підтримка заданої користувачем температури повітря у приміщенні.
Монтаж
Монтаж на стіні. Підключається дроти на сухі контакти реле. Для цього на опалювальному котлі мають бути спеціальні безпотенційні клеми.
Управління
Зручний інтерфейс для керування складається з РК дисплея та кнопкового керування.
Зовнішність
Плоска форма, компактний розмір. Білий, глянсовий пластик і великий дисплей з приємним білим підсвічуванням.
Особливості/Можливості
4HEAT HT-02 – це терморегулятор для котла з функцією тижневого програмування. Ця функція дозволяє задати цикли роботи котла щодня протягом тижня. При цьому користувач може встановити необхідну температуру в кімнаті в той чи інший цикл роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Голосовое управление | Нет |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 0.5 А |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Газовые котлы |
| Питание | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Тип контактов плинта | Размыкаемый (нормально-замкнутый) |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87.5 мм |
| Длина | 23.2 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Управление | програмоване |
| Монтаж | білий |
| Вид | програматор |
- Цена: 1 389 ₴





