Призначення
4HEAT HT-02-NP застосовується для керування опалювальними котлами. Здебільшого це газові котли через їхню популярність, але також можуть бути і моделі, що працюють від електрики та твердого палива.
Монтаж
Установка термостата зводиться до того, що його необхідно підключити проводами до опалювального котла. Прилад оснащений сухими контактами реле, а на опалювачі повинні бути безпотенційні клеми, що управляють. Монтаж самого регулятора здійснюється на стіну, в місце, де він зчитуватиме актуальну температуру опалювального приміщення.
Управління
Терморегулятор 4HEAT HT-02-NP оснащений РК-дисплеєм, де виводиться вся поточна інформація, а також функціональним роликом (колесом) управління. Живлення самого контролера здійснюється від 2х пальчикових батарейок типу ААА.
Зовнішність
Модель має компактний розмір. Виготовлений з якісного, негорючого термопластика і оснащений великим дисплеєм з приємним блакитним підсвічуванням.
Особливості/Можливості
Не має програмування та може використовуватись лише в ручному режимі роботи. Тобто. єдиним його завданням є підтримання необхідної температури повітря у приміщенні, де його фізично встановлено.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Голосовое управление | Нет |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Белый |
| Максимальная сила тока | 0.5 А |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Питание | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Тип контактов плинта | Размыкаемый (нормально-замкнутый) |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 92 мм |
| Длина | 34.5 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Управление | Цифровое |
| Монтаж | білий |
| Вид | програматор |
- Цена: 1 298 ₴






