
Нагрівальний мат із терморегулятором MatKit Sensor-1,0 м2 | Комплект тепла підлога 4HEAT
- В наличии
- Код: 4HT.MKSE.10
2 889 ₴
MatKit Sensor - це готовий комплект теплої підлоги з живленням від електрики. У цьому комплекті є всі необхідні елементи для організації та монтажу системи опалення підлоги в будинку. Дана система може застосовуватися лише під покриття для підлоги, а також не вимагає нанесення стяжки.
Нагрівальний мат
В основі даного комплекту лежить нагрівальний мат 4HEAT, який призначений для встановлення під плитку у шар плиткового клею. Він є рулоном скловолоконної сітки і розкладеним на ній спеціальному нагрівальному кабелі. Кабель зафіксований на сітці з певним кроком укладання, що дозволяє секції мати конкретну потужність та необхідну тепловіддачу.
Товщина конструкції всього 3,6 мм, це дозволяє використовувати мінімальну кількість клею при укладанні плитки. Сам мат, що гріє, має липку основу, для фіксації в потрібній формі і місці.
Терморегулятор
Комплект теплої підлоги 4HEAT MatKit Sensor включає сучасний і функціональний терморегулятор. Він оснащений сенсорним керуванням та може працювати за заданим графіком. Тижневе програмування полягає в тому, що на кожен день можна задати до 4 подій з вибором часового інтервалу і температури. Сенсорний програматор AE-669 Black працює за показаннями двох температурних датчиків (підлоги та повітря).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Количество жил | 2 |
| Экранированный кабель | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Минимальный радиус изгиба | 18 мм |
| Площадь обогрева | 1 кв.м |
| Максимальная рабочая температура | 75 град. |
| Минимальная температура монтажа | 5 град. |
| Изоляция | Сшитый полиэтилен |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Гарантийный срок | 300 мес |
| Мощность | 150 Вт/м.кв. |
| Коэффициент полезного действия | 99 |
| Толщина пленки | 0.4 |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 50 |
| Температура плавления термопленки | 120 |
| Ширина пленки | 500 |
| Назначение | Для пола |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь отопления | 0,5-1,0 м² |
| Вид | мат |
| Терморегулятор | програматор |
- Цена: 2 889 ₴





