вверхвниз

Нагрівальний мат MiniMat 150-3,5 м2 | Тепла підлога під плитку 4HEAT
- В наличии
- Код: 4HT.MNT.15035
3 259 ₴
+380 (67) 298-75-95
KyivStarОписание товара
Нагрівальний мат MiniMat 150 - це найпопулярніший варіант організації системи електричної теплої підлоги в будинку. Він призначений для монтажу під плитку у шар плиткового клею. Тому не потрібно наносити шар стяжки.
Використовуючи мат для теплої підлоги 4HEAT, Ви будете обмежені у виборі фінішного покриття для підлоги, т.к. гріючий мат для підлоги MiniMat може застосовуватися тільки під плитку та інші види керамічного покриття.
Тепла підлога під плитку 4HEAT MiniMat-150 являє собою рулон скловолоконної сітки, на якій розкладений спеціальний тонкий нагрівальний кабель змійкою, з певним кроком, для формування, зрештою, необхідної потужності на 1 м2
Чому варто купити нагрівальний мат 4HEAT MiniMat 150 для теплої підлоги?
- Товщина лише 3,6 мм. Спрощує монтаж та економить плитковий клей;
- Липкий шар склосітки. Дозволяє зафіксувати мат у потрібному положенні на підлозі;
- Надійна та термостійка ізоляція. Як ізоляція жил використовується XLPE матеріал, як зовнішня ізоляція використовується товстий шар PVC;
- Якісне екранування кабелю. Суцільний шар алюмінієвої фольги із лудженим мідним проводом;
- Гарантія 25 років. Не всі виробники пропонують такий термін гарантії на вироби. Це свідчить про впевненість виробника у продукції;
- Сертифікація CE, EAC. Ця продукція масово споживається у країнах Європи, що також підтверджує якість у довірі європейського споживача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4Heat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Количество жил | 2 |
| Экранированный кабель | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Минимальный радиус изгиба | 18 мм |
| Площадь обогрева | 3.5 кв.м |
| Диаметр кабеля | 3.6 мм |
| Минимальная температура монтажа | 5 град. |
| Изоляция | Сшитый полиэтилен |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Гарантийный срок | 300 мес |
| Мощность | 150 Вт/м.кв. |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь отопления | 3,1-4,0 м² |
Информация для заказа
- Цена: 3 259 ₴







