вверхвниз

Інфрачервоний килимок із підігрівом для ніг LIFEX WC 50х130 | Сірий | Теплий електрокилимок Warm Carpet
- В наличии
- Код: WC50130GR
1 299 ₴
+380 (67) 298-75-95
KyivStarОписание товара

Що таке теплий килимок із підігрівом LIFEX Warm Carpet?
Інфрачервоний килимок із підігрівом LIFEX Warm Carpet призначений для створення комфортних температурних умов підлоги в приміщенні. Також може використовуватися для локального, допоміжного обігріву побутових приміщень, і як відсікач холоду від підлоги. Для роботи використовується електромережа 220V/50 Гц.Електричний килимок із підігрівом LIFEX W.Towel. Сфера застосування.
Інфрачервоний килимок із підігрівом LIFEX виготовляється з декількох шарів різних матеріалів. Знизу застосовується спеціальний спінений поліетилен, далі йде інфрачервона плівка, а зверху повстяне килимове покриття. Після, усі шари надійно зшиються, прилад проходить перевірку та пакується.
Робоча температура поверхні 40-50 °C дає змогу м'яко підігрівати будь-яку поверхню. Це можуть бути ваші ноги, маленькі діти або хатні вихованці. Також електрокилимок із підігрівом LIFEX WC можна використовувати як універсальну сушарку для взуття, підігрівання акваріумів або з іншою метою.

Електрокилимки LIFEX. Переваги

Повстяне покриття
М'яке гіпоалергенне килимове покриття на основі повсті. Країна виробництва — Нідерланди.
Антиковзна підкладка
Нижній шар електрокилимка виготовлений з EVA полімеру, який має антиковзні та теплоізолювальні властивості.

Безворсова окантовка
У більшості моделях теплого килимка використовується оверлочна обшивка. Килимки з підігрівом LIFEX, обшиваються спеціальною ремінною стрічкою. Це продовжує термін експлуатації килимка та виключає утворення ворсу периметром

Захист від перегрівання
Інфрачервоний килимок обладнаний спеціальним обмежувачем температури нагрівання, який виконує захисну функцію. За робочої температури нагрівання 45-50 градусів, температура вимкнення килимка становить 60 градусів.

Потужний шнур із виделкою
На відміну від аналогів, де застосовуються китайські тонкі "липкі проводини". Килимки Лайфікс обладнані надійним і потужним шнуром живлення з вилкою вітчизняного виробництваХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LIFEX |
| Страна производитель | Украина |
| Материал поверхности коврика | ковролин |
| Потребляемая мощность | 138 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | Карбоновый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Нет |
| Максимальная температура нагрева | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Площадь нагревательного элемента | 0.6 кв.м |
| Тип установки | Напольный |
| Цвет корпуса | Серый |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры в развернутом виде | |
| Высота | 8 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1280 |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴










