
Рушникосушка керамічна LIFEX Warm Towel 400R Біжевий | з терморегулятором
- В наличии
- Код: PSK400RBE
3 590 ₴

LIFEX Warm Towel - це сучасний різновид електричного рушника. Окрім рушнички рушники, прилад оснащений обогрівом, він також може використовуватися як повноцінний інструмент для ванної кімнати або санусула.
Фактично, керамічний рушник LIFEX — це інфрачервона панель з кераміки, з навішеними на ній спеціальними держаками для рушника з нержавіючої сталі.

Как и керамічні панелі з терморегулятором LIFEX Classic, сушки для рушників з кераміки мають подвійний принцип дії: інфрачервоно-конвеційний. Таким чином, лицьовий бік нагрівається до 85 градусів за Цельсієм, а це спочатку висушує рушники. Конвеційна скринька з задній бік забезпечує прямий нагрів повітря, подаючи теплий потік через верхню перфораційну в’язницю.
Якщо використовувати в літній час, то можна встановити режим, який є м’яким, і зменшити інтенсивність нагрівання (температура поверхні), наприклад, до 50 градусів за Цельсієм. У цьому випадку рушники будуть примусово сушитися, випаровуватися волога, а нагрівання приміщення майже не відбувається.
Плоска рушникосушарка LIFEX: переваги
- Повноцінний обіг ванної кімнати. На відміну від рушничок з трубчастими рушниками, модель Лайфікс може відпарювати санузел і сушити рушники.
- Не займає корисного простору. Плоска форма має мінімальний відвіс від стіни;
- Стильний вигляд. Глянцева кераміка і рейки з нержавейки добре поєднуються з іншими елементами ванної кімнати;
- Вбудований програмир. Дозволяє встановлювати різні режими Підвищення і час роботи.
- Тривалий термін використання. Гарантійний термін експлуатації становить 60 місяців, а середній термін дії — до 30 років;
- Автономний тип роботи. Не потрібно підводу труб та комунікацій. Просто повісити на стіні і включити в мережу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LIFEX |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 13 кг |
| Материал полотенцесушителя | Камень |
| Мощность | 400 Вт |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Рабочая температура | 90 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Правый |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Нестандартная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Площадь отопления | 6-10 м² |
| Терморегулятор | механічний |
| Монтаж | бежевий |
- Цена: 3 590 ₴







