
Керамічний біо конвектор LIFEX Bio Air 1400R | Біжевий | Обігрівач з терморегулятором
- В наличии
- Код: TKP1400RBE
6 190 ₴

Обігрівачі LIFEX Bio Air — це новий тип інфрачервоної керамічної панелі - біо конвектор.
Основною відмінністю від класичних електропанелів є 2 контури обігріву. Обидва контури виконані з керамічної плити, на які нанесе тонкий гріючий елемент схований в композиті.
Перший контур огрівання (лицем керамопліта) відповідає за направлений ІК, нагрівши навколишні тіла та предмети. Друга керамічна плита, розміщена всередині конвеційного коробочка, призначена для виробництва Еко природного конвекції.
Схема конструкції "біо-конвектора Bio Air"У справжнього Еко конвектора LIFEX Bio Air є кілька особливостей, які вигідніше виділяють його серед інших видів обігрівників. Щоб зрозуміти, як відрізнити його від звичайного обігрівача, потрібно знати, що:
- БІО конвектор - це економний вид обігрівача. Він не може озброїтися ТЕНами та іншими видами високотемпературних нагрівачів, окрім керамічної панелі.
- Керамічний Еко конвектор відрізняється своєю силою. Він не сушить повітря і не випалює кисень. Тому він не може мати високотемпературних нагрівачів, за типом тенів
- Справжній інфрачервоний конвест має 2 контури опалення, призначені для: інфрачервоного тепла ❖ для конфіляції.
Чому керамічний біо-конвектор LIFEX Bio Air краще за інших

Керамічні панелі LIFEX Bio Air з позначкою R обладнано спрощеним блоком автоматики, який розміщений з правого боку корпусу. Таке регулювання дозволяє встановлювати інтенсивність нагрівання приладу, але не дає можливості встановити відповідний температурний режим повітря в кімнаті.
Моделі з механічною регулюванням дешевше на 10-15% від аналогічних моделей зі вбудованим програмою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LIFEX |
| Страна производитель | Украина |
| Безопасность | Защита от перегрева, Защита от замерзания |
| Материал корпуса | Керамика, Металл покрытый порошковой краской |
| Назначение | Бытовое |
| Особенности | Терморегулятор |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Индикатор температуры | Да |
| Колесики | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP21 |
| Максимальная температура нагрева | 90 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | біо-конвектор, настінна з конвекцією |
| Гарантийный срок | 60 |
| Площадь отопления | 20-30 м² |
| Терморегулятор | механічний |
| Монтаж | бежевий |
- Цена: 6 190 ₴








