вверхвниз
14-20 м2

Керамічна панель з програматором LIFEX Classic 800 | Біжевий | Обігрівач з конвекцією
- В наличии
- Код: KOP800BE
5 590 ₴
+380 (67) 298-75-95
KyivStarОписание товара

Що таке LIFEX Classic?
Керамічні панелі з терморегулятором LIFEX Classic сьогодні є найкращим способом опалення побутових приміщень. Вони можуть служити основним джерелом тепла в домі і використовуватися як локальний або додатковий обіг. У нас є широкі переваги, такі, як економія, довговічність і естетика.

Як працює керамічний обігрівач LIFEX Classic
За своєю структурою, керамічний обігрівач з програмою LIFEX Classic здається досить компактним вирібом. Він має плоску форму, а теплопередача здійснюється від всієї площі лицьового боку. Нагріваючись до 85 °C робочої температури, уся керамічна поверхня приладу починає випромінювати тепло у довговолівному інфрачервоному спектрі. Таке тепло має характерний характер і впливає на навколишні тіла та предмети.

Керамічна панель з конвекцією
Окрім інфрачервоного обігу, керамічний обіг LIFEXClassic 800 має і направлену конвецію, яка здійснюється завдяки вишуканню в конструкції з задньої сторони конічної коробки. Він дозволяє відвести тепло продукуване задньою частиною керамічної плити від стіни і перетворити його в нагрівши повітря в середині корпусу. Таким чином, тепле повітря всередині електропанелі виходить крізь верхню перфорацію, а холодне повітря з приміщення заходить у всередину.

Керамічна панель LIFEX з програматором
Керамічні обігрівачі з терморегулятором LIFEX Classic, також відрізняються від оппонентів та вбудованого блока автоматики. У цій модифікації встановлено терморегулятор з програмуванням, або просто словами "з програмою". Програматор вважається інтелектуальним блоком управління, тому що може виконувати ряд функцій, які забезпечують максимальне відчуття комфорту, а також економить електроенергію.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LIFEX |
| Страна производитель | Украина |
| Безопасность | Защита от перегрева, Защита от детей, Защита от замерзания |
| Материал корпуса | Керамика, Металл покрытый порошковой краской |
| Назначение | Бытовое |
| Особенности | Таймер, Терморегулятор |
| Рекомендуемая площадь помещения | 18 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Индикатор температуры | Да |
| Колесики | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP21 |
| Максимальная температура нагрева | 85 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | настінна з конвекцією |
| Гарантийный срок | 60 |
| Площадь отопления | 10-20 м² |
| Терморегулятор | програматор |
| Монтаж | бежевий |
Информация для заказа
- Цена: 5 590 ₴







