вверхвниз
50х20 см

Описание товара

Як працює електрична грілка LIFEX Warm Carpet ?
Електрична грілка LIFEX серії Warm Carpet виготовлена як килимок, який нагріваючись до робочої температури 40-50 градусів випромінює тепло. Завдяки використанню інфрачервоного нагрівача, дія електрогрілки перетворює тепло на інфрачервоне спрямоване випромінювання.
Цей різновид грілки застосовується для нагрівання ніг і може бути виготовлений у різному кольорі та розмірі. У конструкції є функція захисту від перегрівання, що реалізується за допомогою обмежувача нагрівання до 60 градусів.

Електрогрілка для ніг LIFEX. Матеріали використання.
Інфрачервона електрогрілка для ніг LIFEX являє собою досить тонкий нагрівальний килимок. Вона лягає на підлозі та під'єднується в мережу 220 вольтів. Верхня тактильна частина виготовлена з високоякісного килимового покриття на основі повсті, виробництва Нідерланди. Всередині конструкції розташовується тонка інфрачервона плівка, яка і слугує нагрівачем. Нижче плівки тепловідбивний шар. А знизу спеціальний теплоізолювальний і зносостійкий EVO матеріал.Переваги інфрачервоної грілки Лайфікс
- Вбудований обмежувач нагрівання (захист від перегрівання)
- Якісне повстяне покриття
- Довгий і надійний шнур із вилкою
- Безворсова окантовка
- Антиковзна підкладка

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LIFEX |
| Страна производитель | Украина |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 40 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип грелки | Электрогрелка для ног |
| Функциональность электрогрелки | Обогрев |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Размер, мм | 530х230 |
| Частота | 50 |
| Монтаж | коричневий |
| Основные атрибуты | |
| Материал поверхности коврика | ковролин |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип установки | Напольный |
| Цвет корпуса | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








