
Керамічна рушникосушка LIFEX W.Towel 400 Duo Бежевий | з програматором
- В наличии
- Код: PSK400DBE
4 590 ₴
Інноваційно-виробнича компанія LIFEX, що позиціонує продукцію в сегменті сучасних технологій, пропонує своїм клієнтам серію сушарок для рушників Warm Towel, які виконані на основі технології інфрачервоних панелі опалення. Основу конструкції рушникосушки складає економний керамічний обігрівач, який доповнений спеціальними тримачами для рушників, виконані з нержавіючої сталі.
Модель керамічної сушарки для рушників LIFEX W.Towel 400 має відмінний стильний зовнішній вигляд і підходить для встановлення в будь-яке побутове приміщення (санвузол, ванна кімната). Даний панельний сушка для рушників виконує не тільки роль сушарки рушників, але і може служити повноцінним опалювальним засобом в кімнаті.
Вагомою перевагою всієї продукції LIFEX є в конструкції обігрівачів вбудованого блоку клімат-контролю, яка дозволяє автоматизувати процес нагрівання приміщення як за температурою, так і за часом. Рушник W.Towel 400 також оснащений вбудованим терморегулятором, який суттєво економить споживання електрики та максимально дає комфорт від використання.
Параметри рушникосушарки LIFEX W.Towel 400 Duo (бежевий)
- установа: настінна
- призначення: сушарка для рушників + обігрів ванних кімнат
- матеріал: кераміка + метал
- тип роботи: інфрачервоно-конвекційний
- напруга: 220В
- потужність: 400Вт
- розмір: 600х600х50мм
- вага: 12 кг
- робоча температура: 85 градусів
- площа обігріву: до 8 м2
- комплектація: ПРОГРАМАТОР + кріплення на стіну + утримувачі (2 шт)
- гарантія: 5 років
- виробництво: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LIFEX |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 12 кг |
| Мощность | 400 Вт |
| Рабочая температура | 85 град. |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Материал полотенцесушителя | Керамика |
| Площадь отопления | 6-10 м² |
| Форма полотенцесушителя | панель |
| Терморегулятор | програматор |
| Монтаж | бежевий |
- Цена: 4 590 ₴






